Jeżeli ktoś szuka…

Jeżeli ktoś szuka kredytu/leasingu na samochód to z czystym sumieniem mogę polecić @OptiFinance

Ogólnie to byłem trochę nieprzygotowany do tematu, bo nie planowałem teraz kupować samochodu – przez ostatni rok korzystałem z abonamentu hyundai i chciałem jeszcze przez rok z tego korzystać, ale nie mogłem kontynuować tego co miałem, bo wyjeżdżałem na urlop, a jak wróciłem to się okazało, ze hyundai zrezygnował z oferty (przynajmniej na razie). Zacząłem się rozglądać jak wygląda temat kredytu i w międzyczasie w sumie przez przypadek trafiłem na post @OptiFinance w którym opisywał coś o kredycie samochodowym. Chyba z 2 tygodnie temu do niego napisałem i dzisiaj kredyt został uruchomiony.

Nie wiem, czy wszyscy tak mają, ale ja zawsze do doradców kredytowych podchodziłem z niepewnością – bo przecież poza płaceniem bankowi doradca kredytowy też musi coś zarobić, więc będzie drożej, może lepiej poświęcić trochę czasu i samemu pochodzić po bankach, przecież to nic trudnego. No i… nie – wchodząc do banku z ulicy czy tam porównując w jakichś kalkulatorach nie ma szans na wynegocjowanie dobrych warunków. Mi @OptiFinance zbił prowizję o ok. 6k zł. z już i tak niby najtańszego kredytu który sam znalazłem

Druga sprawa to wszystkie procedury. Ja pierwszy raz kupowałem nowy samochód i okazało się to trochę bardziej zagmatwane niż się spodziewałem. Tym bardziej, że sam dealer trochę mi motał i miałem błędne koło – nie mogłem spełnić wymagań banku do wypłaty kredytu, bo żeby spełnić te warunki dealer najpierw chciał dostać pieniądze. Dopiero jak Mirek do niego zadzwonił, to jednak się okazało, że się da.
Więc… polecam
#leasing #kredyt #samochody #bankowosc #banki #finanse #motoryzacja